Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Mayoral kolekcja wiosna-lato 2016
Notes

Mayoral kolekcja wiosna-lato 2016

Mayoral nowa kolekcja wiosna- lato 2016Pierwsze ubrania nowej wiosennej kolekcji firmy mayoral pojawiają się już w sklepach. Trudno sobie wyobrazić nasze dzieci ubierające się w krótkie spodenki skoro jest jeszcze luty, ale tak się już przyjęło, że nowe kolekcje pojawiają się dosyć wcześnie. Z drugiej strony dzisiaj akurat jest piękny słoneczny dzień i 10 stopni ciepła. Może więc nie jest taki najgorszy moment na pomyślenie o kupnie lżejszej garderoby.

Pierwsze co wpada mi w oko w nowej kolekcji to obezwładniające spodenki z szelkami:


Szał!

Spodenki bardzo fajnie. Kupiłabym na pewno, ale mój syn chyba już wyrósł z takich. Tak, spodenki są dostępne do rozmiaru 92, tzn, dla młodszych 'mężczyzn'. Tak czy inaczej urocze.

Wiecznie żywe modele spodenek typu:
W takich spodenkach, czy też jak to są określane w sklepach bermudach lubię kilka rzeczy. Są bardzo praktyczne, do wszystkiego pasują, do szkoły, na bardziej elegancką okazję, czy też do chodzenia na co dzień. Mój syn, który ma już swój gust i wszystkiego nie założy, akceptuje ten rodzaj spodenek bez trudu. Z pewnością udane modele.

A teraz, wow! To na 100% będzie HIT tego lata.
Myślę tak nie tyle dlatego, że są takie ładne, są oczywiście ale bez przesady, za to sądzie że chłopaki nie będą chcieli chodzić w niczym innym. Mój syn na pewno.

Fajne ciuszki. Kończę mayoral kolekcja wiosna- lato.

Pa.


Głosuj (0)

eldzik 15:42:58 7/02/2016 [Powrót] KomentujSite
Odwiedziło 5089 osób.
Strona Główna

mayoral ubrania dla dzieci, odzież dziecięca mayoral, nowa kolekcja mayoral, wyrpzedaż mayroal

Link Me

Dodaj do Ulubionych

Friends


Book
Księga Gości ||0 || Dodaj do Księgi

Old Book
2017
Marzec
2016
Luty
Styczeń


Top